Pavol Černek - LUX JR Sobotište

0908 702 522 Zavolajte nám

Plastové okná

ALUPLAST

Okná z profilov značky Aluplast od nemeckej spoločnosti aluplast GmbH sú na Slovenskom trhu najpredávanejšie. Až takmer 1/3 predaných okien v SR je z profilov aluplast. Systém dvoch tesnení v profile je  veľmi obľúbený najmä pre jeho nízku náročnosť na udržiavanie čistoty. V štandartných podmienkach dosahuje veľmi dobré izolačné vlastnosti a poskytuje svojmu užívateľovi komfortné užívanie za veľmi výhodné cenové relácie.

Okná sú okované celoobvodovým bezpečnostným kovaním s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou od spoločnosti Maco. Na zasklenie sú použité izolačné dvojsklá alebo trojsklá, plnené argónom. Pevnosť krídiel je zabezpečovaná stabilnými, špeciálne tvarovanými výstužami. Aluplast používa ako stabilizačné prvky do PVC moderné materiály s vylúčením olova a ostatných nebezpečných látok.

Charakteristické vlastnosti systému Aluplast v štandardnom prevedení:

Základné (štandardné) farebné odtiene pre plastové okná

Zlatý dub, Tmavý dub, Orech, Antracit pieskovaný, Mahagón

SALAMANDER

Streamline SL 76 mm

Streamline oblý

Streamline hranatý

Streamline, ktorý spĺňa všetky podmienky s nadčasovým dizajnom a najvyššou mierou funkčnosti. Nový profilový systém SL má zdokonalené technické vlastnosti, ako vysokú tepelnú izoláciu a optimálnu protihlukovú ochranu. Vďaka kombinácii rámu s hranatým resp. čiastočne predsadeným oblým krídlom vytvárajúcim tieňovú drážku je Streamline 76 vhodný prakticky na všetky typy stavieb.Profil Streamline je skrátka mimoriadny štýl.

PREDÁVAME VÝLUČNE Z NERECYKLOVANÉHO PLASTU.

Charakteristické vlastnosti systému Streamline:

Farebné prevedenie - stiahnuť tu

Základné (štandardné) farebné odtiene pre plastové okná

Zlatý dub, Tmavý dub, Orech, Antracit pieskovaný, Mahagón

Systém bluEvolution

BluEvolution STANDARD

BluEvolution ELEGANT

Profil SALAMANDER® bluEvolution® je vysoko kvalitný stabilný profil určený pre nízkoenergetické a pasívne prevedenie stavieb. Rad STANDARD sa vyznačuje klasickou čistou líniou, rad ELEGANT ladnou oblou krivkou. Výrobky z profilu SALAMANDER ® bluEvolution ® patria k absolútnej svetovej špičke. Jedinečná stavebná hĺbka vytvára neprekonateľnú tepelnú izoláciu a lepšiu energetickú účinnosť.

Charakteristické vlastnosti systému bluEvolution:

Farebné prevedenie - stiahnuť tu