Pavol Černek - LUX JR Sobotište

0908 702 522 Zavolajte nám

Siete proti hmyzu

Okenné siete

Sieť ISSO OE 19x8

Okenná ISSO OE 19x8 sieť s hliníkovým extrudovaným rámom určená pre plastové okná.

Montuje sa pomocou otočných držiakov bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť ISSO OE 19x8 dodávame vo viacerých imitáciách dreva.

Základná zostava pevnej siete ISSO OE 19x8

Sieť 25 x 10

Pevná okenná sieť určená pre drevené a plastové okná.

Montuje sa na exteriérovú stranu okna pomocou plastových úchytov, ktoré sú priskrutkované na ráme okna. Sieť je možné jednoducho demontovať potočením úchytov a jej vytiahnutím.

Okenná rolovacia sieť

Okenná rolovacia sieť funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do horného navíjacieho bubna. Po bočných stranách je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách.

Sieť sa montuje priskrutkovaním na rám okna z exteriérovej strany.

Základná zostava okennej rolovacej siete

Sieť sa zatvára zaklapnutím spodnej lišty do dolného profilu. Pre jednoduchšiu manipuláciu pri sťahovaní sú z interiérovej strany na spodnej lište plastové úchytky vo farbe siete.

Dverové siete

Dverová sieť 40 x 20 LUX

Dverová sieť s otváraním na pánty yrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode.

Montuje sa na rám dverí z exteriérovej strany, dovieranie riešené na magnet. Pre jednoduchšiu montáž ponúkame tiež set dverová sieť + rám. 

Základná zostava dverovej siete DE 40 x 20 LUX

Dverová sieť plisé

Novinka v našej ponuke. Elegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere s minimálnymi nárokmi na priestor a bezbariérovým prístupom.

Systém siete plisé umožňuje výrobu jednokrídlovej aj dvojkrídlovej verzie pre dvere väčšej šírky.

Dverová plisé sieť umožňuje bezbariérový prístup vďaka výške prechodového profilu len 3 mm. Hladký chod segmentu je zabezpečený reťazovým mechanizmom z PVC.

Sieť sa vyrába v jednokrídlovej aj v dvojkrídlovej verzii. Je ideálnym riešením pre veľkoplošné otvory - terasy, zimné záhrady, francúzke okná, posuvné presklené steny a pod.

Základná zostava dverovej siete plisé

Posuvná dverová sieť PSR

Posuvná sieť je vhodným riešením pre posuvné, terasové a  balkónové dvere. Vyžaduje minimálny priestor pre montáž a jednoducho sa s ňou manipuluje.

Rám dverovej posuvnej siete je vyrobený z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu.

Základná zostava dverovej posuvnej siete PSR